RU

Як стати щасливими: поради від Уляни Супрун

20.03.2019, 13:26
Як стати щасливими: поради від Уляни Супрун - Фото
Фото: depositphotos.com

Сьогодні, 20 березня, відзначається міжнародний день щастя. Єдиної таблетки для щастя не існує, але є різні способи отримувати позитивні емоції і стати щасливішими. Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у себя в Facebook.

Вчені визначили, що у близько третини людей відчуття щастя залежить від генів. "Тобто деякі люди більш схильні відчувати себе щасливими, ніж інші", - зазначила Супрун.

За її словами, дослідження показують, що в основному щастя залежить від виборів, що людина робить у своєму житті.

Фахівці радять присвятити себе тій справі, яка більше подобається. "Це може бути не тільки робота, але підтримка соціально важливих проектів, волонтерство, хобі, або допомога близьким. Головне - знати, що ми робимо щось важливе і те, що має сенс", - уточнила Супрун.

Вона додала, що допомога іншим приносить не тільки позитивні емоції, а й велику користь для здоров'я.

"Нам потрібна приналежність до спільноти, сім'ї або кола однодумців... Це можуть бути групові заняття спортом, об'єднання для захисту навколишнього середовища і тварин або ініціатива в місцевості, де ви живете", - пояснила в.о. міністра охорони здоров'я.

Вона підкреслила, що ізоляція і самотність діють навпаки.

Що можна робити, щоб відчувати себе щасливими:

- будьте фізично активні;
- стежте за своїм раціоном;
- намагайтеся більше спілкуватися.
"Пам'ятайте, що клінічну депресію, викликану потрясіннями або хронічними хворобами, або вигорання часто не здолати одними прогулянками, овочами і спортом. Саме тому важливо вміти ці стани розпізнати і вчасно звернутися за психологічною і медичною допомогою", - уточнила Супрун.

Супрун рекомендує в період  Великого посту уважно сформувати раціон харчування.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини