Як продовжити життя: Уляна Супрун дала поради

12.09.2018, 14:28
Як продовжити життя: Уляна Супрун дала поради - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

В.о. міністра охорони здоров'я зазначила, що потрібно збільшити вживання клітковини - овочів і фруктів

Всього одна здорова звичка здатна продовжити життя на два роки. Про це повідомляє в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун в Facebook.

"В основному механізм дії здорового способу життя працює як профілактика і запобігання багатьох захворювань. Поява і розвиток цих хвороб як раз і впливають на якість і тривалість життя", - зазначила Супрун.

За її словами, результати тривалих досліджень вказують, що здоровий спосіб життя може допомогти попередити розвиток діабету і навіть уповільнити прогресування хвороби.

"І досягти цього можна саме завдяки зміні раціону харчування і достатньому рівню фізичної активності", - уточнила Супрун.

Вона дала кілька порад, як змінити свій раціон, щоб зменшити ризики появи діабету: зменшіть споживання або взагалі відмовтеся від добавок цукру і попередньо оброблених продуктів харчування, включаючи обробленими зерновими продуктами.

Супрун вважає, що варто збільшити вживання клітковини - овочів і фруктів. "Фрукти і овочі, що не містять крохмалю, повинні становити не менше половини щоденного раціону", - підкреслила Супрун.

Чиновник уточнила, що бобові культури (сочевиця, боби, горох) також містять багато клітковини і корисного для здоров'я рослинного білка.

"Люди, які їдять багато продуктів з високим вмістом клітковини, як правило, з'їдають менше калорій, не набирають зайвої ваги, а отже мають менший ризик розвитку діабету", - зазначила Супрун.

Супрун розповіла, що після сезону відпусток складно повертатися до робочого ритму, як зробити цей процес максимально комфортним і не звільнитися.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт: як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих