Як не дати організму "засохнути": пояснює Уляна Супрун

20.02.2019, 15:42
Як не дати організму
Фото: pixabay.com

В.о. міністра охорони здоров'я пояснює, що потрібно робити не тільки влітку, а й в холодну пору року, щоб організм не "засох"

Відчуття, ніби організм "засихає" може з'явитися не тільки влітку, а й в холодну пору року, якщо багато часу проводити в закритому приміщенні. Це супроводжується цілою низкою неприємних відчуттів, тому необхідно вживати ряд заходів, написала в своєму Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Ульяна Супрун.

Якщо організму недостатньо вологи, з'являється відчуття дискомфорту в носі, ніби він закладений; більше втомлюються очі; порушується сон (особливо у маленьких дітей). Крім того, частинки пилу довше присутні в повітрі, що може бути додатковим подразником і носієм бактерій та вірусів.

Супрун підкреслює, що важливо підтримувати водний баланс в організмі і оптимальну вологість в приміщенні. Достатня кількість води щодня допомагає боротися з хронічною втомою, стресом, покращує роботу мозку і всього організму.

Вологість в приміщенні можна підтримувати за допомогою зволожувачів. Щоб виміряти вологість, використовується гігрометр. Рекомендована відносна вологість - 40-60%. Супрун підкреслює важливість правильного використання зволожувача повітря і його регулярного очищення.

Також вона зазначає, що не тільки низька вологість в приміщенні може бути причиною перерахованих вище симптомів, але і пил, хімічні забруднення, побічні дії ліків.

4 лютого Супрун пояснила, як правильно потрібно пити ліки.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery