Як може виглядати електронний паспорт: фото

14.02.2020, 12:12
Як може виглядати електронний паспорт: фото - Фото
Фото: facebook.com

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров представив три варіанти дизайну електронного паспорта, який буде доступний в мобільному додатку "Дія". Він показав їх у своєму  Facebook.

Розробники дизайну електронного паспорта вирішують, що потрібно виносити на лицьову сторону, а що можна заховати в розгорнуте відображення, яке активується натисканням. На лицьову сторону, вважає міністр, необхідно виносити лише головні дані паспорта: фото, ПІБ, номер документа. Все інше можна заховати, тому електронний паспорт може отримати збільшене фото власника.

У розгорнутому вигляді, який активується натисканням, розміститься вся інформація про паспорт: термін дії, стать, громадянство та інше. Як і на водійських посвідченнях, буде діяти QR-код для перевірки справжності документа.

Отримати в мобільний додаток цифровий паспорт зможуть власники закордонного паспорта і ID-карти. Він дозволить пересуватися по країні на поїздах і літаках, ідентифікувати особистість в державних установах, отримувати посилки.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Большой взрыв" ПриватБанка. Полный гайд по вселенной судов вокруг национализации