RU

Яєчний напад на Коморовського: винуватець отримав рік умовно

22.07.2013, 13:33
Яєчний напад на Коморовського: винуватець отримав рік умовно - Фото
Інцидент з президентом Польщі в Луцьку
Як повідомляє прес-служба МВС у Волинській області, 21-річний житель Запоріжжя, який 14 липня 2013 року  у Луцьку після меси в костьолі святих Петра і Павла розчавив яйце об плече президента Польщі Броніслава Коморовського, засуджений на рік обмеження волі з випробувальним терміном один рік. Юнака  звинувачували у кримінальному злочині, передбаченому ч.1 ст.296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Інцидент стався в Луцьку відразу після богослужіння в костелі святих Петра і Павла, де відбулася спільна молитва в пам'ять жертв Волинської трагедії. Коли президент Республіки Польща безпосередньо підійшов поспілкуватися з віруючими, які чекали на площі, юнак з натовпу поплескав його по плечу рукою, в якій було яйце.

Незабаром після інциденту Міністерство внутрішніх справ Польщі визнало недотримання працівниками охорони польського президента Броніслава Коморовського всіх необхідних процедур під час візиту голови держави до Луцька. При цьому відомство підкреслило, що частина відповідальності за інцидент може лежати і на українських правоохоронців.

"За попередніми даними, не були повністю виконані всі необхідні процедури під час охорони перших осіб держави. Аналіз інциденту також свідчить про те, що могли не спрацювати профілактичні охоронні дії, за які відповідали українські правоохоронці, які брали візит", - підкреслили у відомстві.

Досьє на Броніслава Коморовського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини