RU

WhatsApp подав до суду на владу Індії через вимоги порушувати конфіденційність даних

26.05.2021, 14:03
WhatsApp подав до суду на владу Індії через вимоги порушувати конфіденційність даних - Фото
Фото: unsplash.com

Месенджер WhatsApp подав позов до Верховного суду Делі проти уряду Індії через нові правила, що набули чинності, які змушують Facebook порушувати правила конфіденційності, повідомляє Reuters.

Згідно з новими правилами індійська влада вимагає від соціальних мереж визначати першоджерело інформації, якщо його звинувачують у правопорушенні.

У WhatsApp відзначають, що технологія наскрізного шифрування, що лежить в основі месенджера, влаштована так, що компанія повинна буде розкривати дані не тільки про відправника, а й про одержувача повідомлення, що буде порушенням прав громадян на конфіденційність.

"Вимагати від месенджерів відстежувати чати – це те ж саме, що просити нас зберігати відбиток кожного повідомлення, що відправляється в WhatsApp, що порушить наскрізне шифрування і суттєво підриває право людей на конфіденційність", – йдеться в заяві WhatsApp.

  • Відносини індійських властей із технологічними компаніями стають все більш напруженими останнім часом: нещодавно Індія вимагала від Twitter, Facebook і Instagram видаляти повідомлення з критикою влади в зв'язку з незадовільною оцінкою боротьби з коронавірусом, а пізніше і зовсім попросила соцмережі видаляти згадки "індійського варіанту" коронавірусу.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини