RU

Вводяться нові правила продажу залізничних квитків

07.10.2011, 15:46
Вводяться нові правила продажу залізничних квитків - Фото
bcc19ef75be81859906b81c7de6f6c6e.jpg

Вводяться нові правила продажу залізничних квитків

З 1 листопада 2011 року на залізницях України впроваджується автоматизоване регулювання реалізації місць в залежності від наповненості вагонів.

Як повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури, реалізація місць починається з одного вагона кожного типу (СВ, купейний, плацкартний). Якщо у вагоні певного типу залишиться менше 9-ти вільних місць, відкривається для продажу наступний вагон цього ж типу.

Ці нововведення, на думку залізничників, дозволять послідовно і рівномірно заповнювати вагони поїзда з метою оперативного регулювання схем поїздів, а також ефективного використання існуючого вагонного парку.

Незадіяні вагони поїзда відчеплять і введуть до складу поїздів, на які буде підвищений попит. Таким чином залізничники оперативно коректуватимуть кількість вагонів в поїзді.

Зі слів начальника Головного пасажирського управління Олександра Іванька, в доцільності переходу на повагонний продаж квитків залізничники вже пересвідчилися на основі пілотного проекту, який реалізовувався з 9-го вересня поточного року. За цим принципом як експеримент продавалися квитки на один поїзд на кожної з шести залізниць України. А вже з 1 листопада таким чином будуть реалізовуватися квитки на всі поїзди внутрішнього сполучення.

Транспорт, логістика: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини