RU

Вузам дозволили брати випускників шкіл на другий курс

05.06.2013, 16:11
Вузам дозволили брати випускників шкіл на другий курс - Фото
533585eaf18675c64e0b5ebf5e724552.jpg
Вищі навчальні заклади тепер мають право приймати на другий курс випускників шкіл. Зміни до правил прийому до вузів передбачено наказом МОН № 502 від 14 травня 2013, опублікованим на сайті міністерства.

Випускники 11-х класів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста отримали право вступити на другий курс вузу.

У роз'ясненнях Міносвіти наголошується, що прийом може здійснюватися на вакантні місця ліцензованого обсягу відповідного напряму підготовки на конкурсній основі. Згідно з умовами прийому, такі вступники подають заяви про участь у конкурсному відборі на навчання у терміни, визначені Правилами прийому до вищих навчальних закладів.

Також умови прийому доповнені пунктом, згідно з яким ВНЗ мають право приймати на навчання осіб з базовою або повною вищою освітою для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або бакалавра по іншому напрямку підготовки в межах вакантних місць ліцензованого обсягу. Вищий навчальний заклад повинен розробити та затвердити порядок конкурсного відбору та зарахування таких категорій і відобразити його у правилах прийому.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини