Вузам дозволили брати випускників шкіл на другий курс

Вузам дозволили брати випускників шкіл на другий курс - Фото
05.06.2013, 16:11

Міністерство освіти і науки внесло зміни в правила прийому до вищих навчальних закладів

Вищі навчальні заклади тепер мають право приймати на другий курс випускників шкіл. Зміни до правил прийому до вузів передбачено наказом МОН № 502 від 14 травня 2013, опублікованим на сайті міністерства.

Випускники 11-х класів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста отримали право вступити на другий курс вузу.

У роз'ясненнях Міносвіти наголошується, що прийом може здійснюватися на вакантні місця ліцензованого обсягу відповідного напряму підготовки на конкурсній основі. Згідно з умовами прийому, такі вступники подають заяви про участь у конкурсному відборі на навчання у терміни, визначені Правилами прийому до вищих навчальних закладів.

Також умови прийому доповнені пунктом, згідно з яким ВНЗ мають право приймати на навчання осіб з базовою або повною вищою освітою для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або бакалавра по іншому напрямку підготовки в межах вакантних місць ліцензованого обсягу. Вищий навчальний заклад повинен розробити та затвердити порядок конкурсного відбору та зарахування таких категорій і відобразити його у правилах прийому.
Популярне