RU

Вцілілий охоронець не визнав в особі Мазурка вбивцю, - джерело

28.11.2012, 10:30
Вцілілий охоронець не визнав в особі Мазурка вбивцю, - джерело - Фото
c15a4bb64ec2b59e720c2f69e60277ce.jpg

Про це заявила людина, якій достеменно відомі свідчення Феденкова - єдиного охоронця, який вижив після стрілянини в "Каравані", - передає ТСН.

Чоловік каже, що Феденкова викликали на опізнання. Однак труп Мазурка йому не показали, показали лише фото трупа з моргу. І на цих фото Феденков стрілка не впізнав. "Ні, він його не впізнав... Коли йому показали фотографії, він сказав слідчому, що це не та людина, яка в нього стріляла", - сказало джерело і додало, що Феденко впевнений в цьому на 100%, і сказав про це слідчому, але протоколу не було.

Ця бесіда джерела була записана вже після похорону Мазурка. За кілька днів до цього, коли тіло було ще в морзі, газети вже повідомили, що Феденков його впізнав. Водночас жінка, яка відчинила журналістам двері квартири Феденкових, обурювалася. "А хто ж сьогодні написав неправду, що він вже дізнався, що це точно Мазурок?" - питала жінка і розповідала, що головному свідкові навіть через тиждень не показали тіло Мазурка, проте вже повідомили, що він зробив свою, вигідну слідству, справу.

Журналістам вдалося побачити і самого Павла. Він отримав два важких поранення - в шию і легені, кулі пройшли наскрізь. Однак він уже ходить. Спілкуватися відмовився. Так чому міліція так і не показала знайдене в парку тіло головному свідку трагедії? Це питання журналісти прямо поставили міністру внутрішніх справ Віталію Захарченку. Але той тільки відмахнувся і, нічого не сказавши, пішов. У той же час з оточення, що супроводжувало Захарченка, пролунало: "Совість би мали, такі питання ставити!".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини