RU

Вступна кампанія в Україні розпочнеться на 10 днів пізніше

27.05.2014, 14:09
Вступна кампанія в Україні розпочнеться на 10 днів пізніше - Фото
fae9701fe5f42874d01ecab6e36f9bec.jpg
Вступна кампанія в Україні цього року розпочнеться на десять днів пізніше - з 11 липня - у зв'язку з подіями на сході країни. Про це повідомив начальник департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Коровайченко.

"Минулого року ми починали вступну кампанію з 1 липня, і вона тривала до 30 липня, а в серпні починалися конкурсні відбори. У зв'язку з тим, що змінилася політична ситуація в нашій країні, і в зв'язку з необхідністю задоволення потреб в отриманні вищої освіти жителів Донецької та Луганської областей і жителів Криму, початок вступної кампанії цього року розпочнеться з 11 липня і триватиме до 1 серпня по всій Україні", - сказав Коровайченко.

Він зазначив, що після цього в Україні почнуться традиційні конкурсні відбори, які проходять щороку.

Раніше стало відомо, що тим старшокласникам, які повинні були складати іспити і не можуть зробити цього через антитерорестичну операцію в Донбасі, оцінка буде виставлена ​​"автоматом" за підсумками року.

Джерело: Сегодня

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини