RU

Європарламент хоче встигнути з безвізовим режимом для України до Євро-2012

26.11.2010, 15:20

Депутат Європарламенту Марек Сивець впевнений, що до чемпіонату Європи з футболу 2012 року для України встигнуть ввести безвізовий режим пересування по європейських країнах.

"Краще було б ввести безвізовий режим для України до Євро-2012. Якщо ж немає - тоді необхідно буде зробити певну регуляцію перетину кордону для зручності уболівальників, щоб відкрити кордони для європейських футбольних фанатів. Але впевнений, що ми встигнемо розібратися з безвізовим режимом", - сказав Сивець, якого цитує Інформаційний центр "Україна-2012".

За словами політика, Європарламент прагне, щоб якомога більше людей приїхало в Україну на Євро-2012, і таким чином намагається допомогти уболівальникам.

Нагадаємо, введення в Україні безвізового режиму, є однією з рекомендацій резолюції щодо України, за яку напередодні проголосувала більшість депутатів Європарламенту.

Цим же документом Европарламент звернувся до Єврокомісії і України з проханням підготувати спеціальні заходи для полегшення пересування уболівальників між Україною і Польщею під час Євро-2012.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини