RU

Врадіївка: з міліції звільнено дев'ятеро осіб

12.07.2013, 15:21
Врадіївка: з міліції звільнено дев'ятеро осіб - Фото
Віталій Захарченко

Як повідомляє прес-служба МВС, міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив, що за результатами розслідування подій у Врадіївці в МВС прийнято низку кадрових рішень. Зокрема, за результатами розслідування з органів внутрішніх справ звільнено дев'ять співробітників міліції Миколаївської області, троє - звільнені від займаних посад, ще троє - попереджені про неповну посадову відповідність.

За словами міністра, за час роботи комісії у Врадіївці до представників МВС звернулося 94 громадянина. Серед них, окрім мешканців Врадіївського району, також були жителі довколишніх населених пунктів. За результатами вивчення звернень комісія визначила причини та умови, які призвели до надзвичайної ситуації за участю працівників міліції. "Серед основних причин - почуття безкарності і кругова порука, на яких базувалася діяльність частини працівників Врадіївського райвідділу", - наголосив Захарченко.

За недоліки в організації діяльності підлеглого підрозділу з органів внутрішніх справ звільнено начальника УМВС Миколаївської області Валентина Парсенюка, а також звільнені його заступник і начальник кадрового підрозділу УМВС. З займаних посад були звільнені троє працівників обласного підрозділу внутрішньої безпеки. Крім того, за допущені порушення звільнено майже весь керівний склад Врадіївського РВВС. Раніше з органів внутрішніх справ були звільнені начальник Врадіївського райвідділу міліції Віталій Синицький, а також працівники цього відділу Дмитро Поліщук та Євген Дрижак.

Нагадаємо, 26 червня в смт Врадіївка (Миколаївська область) двоє міліціонерів і водій таксі затягли в свій автомобіль 29-річну Ірину Крашкову, вивезли її до лісосмуги біля села Сирове, побили і згвалтували. Постраждала потрапила до лікарні з множинними переломами черепа і рваними ранами.

Крашкова стверджує, що її згвалтували двоє офіцерів міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті, за її словами, брав участь таксист Сергій Рябиненко. Суд ухвалив заарештувати всіх трьох обвинувачених.

Досьє на Віталія Захарченка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини