RU

Восени в Україні очікується спалах захворюваності грипом А(H1N1)

16.06.2009, 08:35

Восени в Україні очікується спалах захворюваності грипом А(H1N1)
Спалах захворюваності на грип А(H1N1) очікується в Україні восени. Про це доповів Міністр охорони здоров'я Василь Князевич Президентові Вікторові Ющенку.

Як повідомляє прес-служба глави держави, чиновник відзначив, що вже розроблено низку протиепідемічних заходів. Він окремо звернув увагу Президента на кроки, зроблені з метою недопущення "ввезення" хвороби на територію нашої держави: жорсткий контроль в аеропортах і на пунктах перетину кордону тощо.

За словами В.Князевича, на сьогодні чоловіка, у якого виявлено наразі єдиний в Україні випадок захворювання, вже повністю вилікували. Міністр також проінформував Президента про те, що Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) прислала в якості гуманітарної допомоги Україні препарат, який вважається у світі єдиним ефективним засобом в боротьбі з грипом A(H1N1). В.Князевич запевнив В.Ющенка, що порядок використання препарату, який буде розподілятися по регіонах, розроблено і повідомлено медикам.

Нагадаємо, ВООЗ оголосила про перехід до найвищої, шостої, фази боротьби з грипом A(H1N1). Оголошення цієї фази означає початок пандемії.

Свинячий грип: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини