ВООЗ закликає грати в комп'ютерні ігри для боротьби з коронавірусом

31.03.2020, 16:15
ВООЗ закликає грати в комп'ютерні ігри для боротьби з коронавірусом - Фото
unsplash.com

ВООЗ закликає грати в комп'ютерні ігри, щоб легше пройти карантин. Ініціативу створила група з 18 ігрових компаній

Зробити карантин більш привабливим і ефективним можна, граючи в комп'ютерні ігри. Топ-чиновник Всесвітньої організації охорони здоров'я Реймонд Чемберс у своєму Twitter повідомив, що більше самоізоляції плюс інші заходи означають уповільнення швидкості зараження і збільшення врятованих життів. Він закликав користувачів грати в комп'ютерні ігри. Його  підтримав директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреісус.

Ініціативу гейминга на карантині #PlayApartTogether створили 18 компаній, включно з Activision, Blizzard, Riot Games, Amazon Appstore, Pocket Gems, Twitch, YouTube Gaming. Такі компанії як Nintendo, Sony, Microsoft, Ubisoft і EA ще не приєдналися до ініціативи.

Розробники ігор проводитимуть спеціальні події, введуть ексклюзивні нагороди на період карантину. Також ігрові компанії будуть вбудовувати в ігри повідомлення про COVID-19 безпосередньо від ВООЗ.

  • 25 березня Кабмін прийняв рішення ввести режим надзвичайної ситуації у всій країні на термін 30 днів, до 24 квітня, на цей же термін було продовжено заходи карантину. У мерії Одеси пропонують штрафувати людей, які виходять на шашлики під час карантину. Такої ж думки і в Київській міськадміністрації.
Реймонд Чемберс - голова фонду MCJ Amelior і посол Всесвітньої організації охорони здоров'я з глобальної стратегії.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииЕва и псевдохалифат. Как украинка с детьми оказалась в сирийском лагере для беженцев