ВООЗ створює офіційний мобільний додаток для інформування про коронавірус

27.03.2020, 11:44
ВООЗ створює офіційний мобільний додаток для інформування про коронавірус - Фото
Фото: скріншот WHO MyHealth

ВООЗ готує офіційний додаток для інформування про пандемію. Його планують запустити в кінці березня

Всесвітня організація охорони здоров'я готується запустити офіційний додаток WHO MyHealth, присвячений пандемії COVID-19. Він буде доступний на Android, iOS і через веб-браузер. У ньому планується публікувати новини, поради, оповіщення та іншу інформацію про пандемію, пише 9to5Google.

Розробляє додаток група WHO COVID App Collective, що складається з докторів, медійних ескпертів, колишніх працівників Google і Microsoft. Учасники також закликають людей, здатних зробити внесок до проекту, приєднуватися до них, заповнивши форму.

Зараз творці зайняті тим, щоб додаток функціонально повторював відповідний бот у месенджері WhatsApp. Останній також надає офіційну інформацію про пандемію. Надалі програма має отримати інструменти оповіщення про коронавірус залежно від поточного положення користувача. Також планується вмонтувати тест для самодіагностики захворювання.

Реліз додатку WHO MyHealth запланований у глобальному масштабі. Спочатку його інтерфейс буде підтримувати арабську, китайську, англійську, французьку, російську та іспанську мови. Реліз додатку запланований на 30 березня.

  • Раніше стало відомо, що зловмисники використовують бажання людей відстежувати розповсюдження коронавірусу. За допомогою фальшивих додатків-трекерів гаджети блокуються без можливості нормального використання. За розблокування зловмисники вимагають викуп. Також зловмисники почали застосовувати додатки онлайн-карт поширення коронавірусу для зараження комп'ютерів.

Читайте російською: ВОЗ создает официальное мобильное приложение для информирования о коронавирусе

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы