RU

Волонтери оголосили боротьбу з причинами появи бродячих тварин

22.04.2015, 12:24
Волонтери оголосили боротьбу з причинами появи бродячих тварин - Фото
Олексій Коваленко (фото - liga.net)
Через відсутність в Україні чітких правил утримання тварин та належного механізму контролю цього питання, на вулицях міст присутня велика кількість бездомних тварин. Про це в ході прес-конференції в прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ повідомили представники зоозахисних організацій.

За словами голови ГО "Форум допомоги тваринам ЮА-ВЕТ" Олексія Коваленка, проблеми з тваринами типові для всієї України.

"Ми півроку намагалися і досягли деяких змін в Києві, коли виступили з ініціативою підписання меморандуму з приводу об'єднання зусиль [для усунення причин появи і зниження існуючої кількості бездомних тварин]. Ми думали, що ми закінчимо на місті Києві, але були приємно здивовані, що відгукнулися не тільки київські організації-волонтери, а й з усієї України, також прийшли листи підтримки із зарубіжжя", - зазначив він.

За словами Коваленка, зазначений меморандум "стане початком конкретних ініціатив", які вони хочуть запустити.

"Всього ініціатив вісім - це багато, але на кожну є свій активіст і куратор, кожна має конкретні результати, яких ми хочемо добитися протягом від півроку до року Безумовно, найбільш амбітним для нас є зміна українського законодавства. При Міністерстві екології буде створюватися робоча група по імплементації європейських норм. Ми подали зміни однієї з депутатських фракцій - Самопоміч - до Верховної Ради для розгляду", - розповів він.

За його словами, завдання організації - не змінювати законодавство, а домогтися конкретних результатів.

"Це будуть і зміни до законодавчих актів, правки до законів, дай бог, щоб нам вдалося прийняти весь законопроект в цілому. На жаль, і жорстоке ставлення до тварин, і стерилізація - це все наслідки. Але жорстокість починається, насамперед, з того , коли псевдохозяїн викидає тварину на вулицю. Це є основним джерелом поповнення тварин на вулицях наших міст. Досить вже боротися з цими наслідками, ми не зможемо ніяк це питання вирішити, поки ми не займаємося ліквідацією причини, а причини - це перетворення домашніх тварин у бездомних тварин, це безконтрольне розмноження тварин, продаж тварин у невідведених для цього місцях", - додав представник зоозахисної організації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини