29.11.2018, 11:15

Воєнний стан і дефіцит бензину в ОРДЛО: що кажуть мешканці

Воєнний стан і дефіцит бензину в ОРДЛО: що кажуть мешканці - Фото

За словами джерел LIGA.net, бензин А-95 пропав на автозаправках Луганська

доповнено
Реклама
Реклама

У тимчасово окупованому Донбасі фіксуються проблеми із забезпечення паливом. Про це йдеться у зведенні групи Інформаційний спротив.

"На ряді заправок його просто немає. А там, де паливо є, воно відрізняється вкрай низькою якістю (в основному йдеться про найбільш ходові марки бензинів)", - наголошується в повідомленні.

Реклама

За даними військових експертів, для вирішення "паливної кризи" ватажки терористичної організації ЛНР прийняли рішення про зниження ввізного мита на паливно-мастильні матеріали з $150 до $50 за тонну.

"При цьому, з метою компенсації зниження рівня надходжень в так званий бюджет ЛНР, російською окупаційною "владою "вводиться акцизний збір на автотранспорт, тютюнові вироби та ряд продуктів харчування", - йдеться в повідомленні.

Місцеві жителі повідомили LIGA.net, що немає бензину А-95 на заправках Луганська. "Пропав А-95, але поки можна знайти А-92. Він коштує 47 руб. 50 коп. (23 грн 50 коп., - ред.) за літр, ажіотажу поки на заправках не бачив", - додав луганчанин Сергій, ім'я якого змінено з метою безпеки.

Ще один співрозмовник в місті уточнив, що заправляє машину соляркою. "Це дешевше і шукати не потрібно, де купити", - додав він.

У червні цього року вартість бензину в Луганську становила А-92 - 53 руб, А-95, дизпалива - 56 руб.

Луганчанка Марина уточнила, що після введення воєнного стану, її знайомих залякують перетинати лінію розмежування. "Кажуть, що Україна потім не пустить. Маячня. Пункти пропуску працюють нормально", - сказала вона.

26 листопада 2018 року повідомлялося, що жителі тимчасово окупованого Донбасу бояться введення воєнного стану в Україні.

Читайте також: Воєнний стан: що відбувається в Луганській області

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Реклама
Реклама
Реклама
Популярне
Реклама
Реклама
Реклама