Vodafone відкрив нову туристичну QR-стежку у Полтаві

20.09.2017, 16:35
Vodafone відкрив нову туристичну QR-стежку у Полтаві - Фото
48b3a389470e706f48f2f211ba21de5b.jpg

20 вересня 2017 року у рамках всеукраїнського проекту Vodafone Smart Routes мобільний оператор Vodafone Україна спільно з Полтавською міською радою відкрив нову інноваційну туристичну стежку QR-кодами «Час лікує рани». На меті проекту – створити умови для розвитку туристичної привабливості та інфраструктури українських міст за допомогою сучасних інформаційних технологій, зокрема, послуги 3G інтернету.

Новий туристичний маршрут «Час лікує рани» розташовано на Полі Полтавської битви. Він налічує 7 пам’яток, а саме: Музей історії Полтавської битви, Пам’ятник Петру I, Братська могила воїнів московської армії, Каплиця святих Петра і Павла, Сампсоніївська церква, Музей Полтавської битви на Шведській Могилі та Ротонда вшанування пам’яті полеглих у Полтавській битві.

Маршрути прокладено за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символічними підковами та номерами локацій. Таблички з QR-кодами встановлюються безпосередньо біля пам'яток, стрілки вказують шлях до наступної локації. Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета турист потрапляє на сторінку з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об'єкта – площі, будинку, пам'ятника. До опису пам’яток додаються посилання на детальну карту місцевості із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички.

Нагадаємо, що перший інтернет маршрут у Полтаві - «Стежка легенд» - з’явився на мапі Vodafone Smart Routes у вересні 2015 року. Восени 2016 року його було доповнено трьома новими пам’ятками – літературно-меморіальними музеями В.Г.Короленка, Панаса Мирного та І.Котляревського. На сьогодні «Стежка легенд» об’єднує 23 найцікавіші культурні та історичні пам’ятки міста.

Vodafone відкрив нову туристичну QR-стежку у Полтаві

Мережа маршрутів VodafoneSmartRoutes

Мережа включає п’ять маршрутів – у Полтаві, Чернівцях, Херсоні та Ужгороді.

Першою на карті інноваційних туристичних маршрутів Vodafone Smart Routes стала «Стежка легенд» у Полтаві, відкрита 23 вересня 2015 року. 20 вересня 2017 року відкрито другу туристичну стежку у місті – «Час лікує рани» на Полі Полтавської битви. Візуальним символом полтавських маршрутів є щаслива підкова. «Стежка легенд» об’єднує 23 культурні та історичні пам’ятки Полтави, а «Час лікує рани» – 7. Паперові туристичні путівники з описом маршрутів розміщені у музеї-садибі Івана Котляревського (м. Полтава, Соборний майдан, 3) та у магазині Vodafone за адресою м. Полтава, вул. Фрунзе, 66).

Туристичний маршрут «Відкрий для себе Чернівці» з’явився у місті 1 жовтня 2015 року. Візуальним символом інноваційного чернівецького маршруту, який об’єднав 23 найцікавіші пам’ятки багатокультурного міста, є веселий їжачок. Паперові туристичні путівники доступні в магазині Vodafone за адресою м. Чернівці, пл. Соборна, 10) та у туристично-інформаційному центрі за адресою м. Чернівці, вул. Центральна площа, 1.

26 травня 2016 року відкрито туристичний маршрут «Стежка сови» у Херсоні, до якого увійшли 20 пам’яток міста. Назву маршрут отримав від його головного персонажу – кумедної сови-моряка. Паперові туристичні путівники доступні в магазині Vodafone за адресою м. Херсон, вул. Ушакова, 30/1.

«Стежка історій» з привітним ведмедиком з’явилась в Ужгороді 22 вересня 2016 року. До туристичного маршруту увійшли 12 найпопулярніших міських локацій. Паперові туристичні путівники можна отримати в магазині Vodafone за адресою м. Ужгород , вул. Фединця, 47.


Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook и Google+: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю