RU

Водійські права в Україні видаватимуть на 50 років

28.02.2011, 18:00
Водійські права в Україні видаватимуть на 50 років - Фото
c7be460cdc1ae403ee2984cb8663e846.jpg

Водійські права в Україні видаватимуть на 50 років
Сьогодні Кабінет Міністрів України прийняв постанову "Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія і допуску громадян до керування транспортними засобами", яке визначає, що нові посвідчення водія міжнародного зразка будуть видаватися строком на 50 років.

Як повідомляє прес-служба МВС України, такі нововведення зумовлені положеннями Міжнародної конвенції про дорожній рух, яка вимагає встановлення терміну дії посвідчення водія.

Водночас усі національні посвідчення водія відповідних категорій, які видані до вступу у силу цієї постанови, є дійсними на території України і не підлягають обов'язковому обміну.

Нагадаємо, з 29 березня 2011 року українським водіям, які отримуватимуть водійські посвідчення і збираються в майбутньому відвідати країни - учасниці Міжнародної Конвенції про дорожній рух 1968 року, знадобляться водійські документи, в яких буде визначена кінцева дата терміну їхніх дій.

Раніше Кабінет Міністрів України запропонував обмежити термін дії водійського посвідчення до 10 років. Проект відповідної постанови Кабміну було оприлюднено на сайті Департаменту ДАІ МВС України для суспільного обговорення.

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини