RU

Водіям дозволили розбиратися на місці ДТП без даішників

17.02.2011, 16:40
Водіям дозволили розбиратися на місці ДТП без даішників - Фото
64844e5f06457393161ac5e64cfca1ce.jpg

Водіям дозволили розбиратися на місці ДТП без даішників

Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дорожньо-транспортних подій і виплат страхового відшкодування", який дає змогу водіям у разі аварії не викликати співробітників ДАІ.

Закон передбачає спрощення оформлення матеріалів дорожньо-транспортної пригоди, в яких немає постраждалих або загиблих, а пошкоджені тільки транспортні засоби.

Закон, зокрема, доповнює ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення таким змістом: "Особа, цивільно-правова відповідальність якого застрахована, звільняється від адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху, яке стало причиною пошкодження транспортних засобів, за умови, що учасники ДТП скористалися правом спільно складати повідомлення про цей випадок відповідно до Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".

Отже, у випадку, коли у ДТП немає постраждалих, обидві машини застраховані, а обидва водії тверезі і згодні з причинами аварії, водій, в якого є поліс автоцивілки, звільняється від адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху - не платить штраф і не ризикує позбавитися прав. Також у цьому випадку водіям не обов'язково викликати на місце ДТП даішників, а лише представників страхової компанії.

ДАІ та ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини