RU

Власники Apple AirPods Max поскаржилися на серйозний недолік навушників

31.12.2020, 15:40
Власники Apple AirPods Max поскаржилися на серйозний недолік навушників - Фото
Фото: Donald_Filimon/Reddit

Користувач Twitter під ніком Donald Filimon розповів, що у випадку тривалого носіння навушників Apple AirPods Max всередині чаші з'являється конденсат, що може нашкодити електроніці.

Дональд Філімон зазначив, що користувався навушниками досить активно, протягом усього дня з декількома короткими перервами. Хлопець відчув вологу в навушниках, зняв амбушюри і виявив у чаші краплі конденсату, через які стали виникати проблеми з датчиком визначення носіння, що зупиняє музику, коли знімаєш пристрой.

Фото: Donald_Filimon / Reddit

Фото: Donald_Filimon/Reddit
Волога утворюється всередині корпусу Apple AirPods Max із природних причин: навушники мають алюмінієвий корпус, і в прохолодному навколишньому середовищі він буде відчутно холоднішим, ніж тепле людське вухо. Через різницю температур і буде виникати конденсат.

У відповідях під твітом хлопця на таку ж проблему поскаржилися й інші користувачі: користувач під іменем Manel Soler зазначив, що у нього почав з'являтися конденсат після використання навушників протягом лише півтори години перегляду фільму в кімнаті з 20-градусною температурою. А користувач @klemanet  розповів про виникнення вологи навіть після 40-хвилинної "легкої прогулянки".

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram:  тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини