RU

Власник Київстару купує онлайн-кінотеатр Megogo – РБК

21.09.2020, 14:58
Власник Київстару купує онлайн-кінотеатр Megogo – РБК - Фото
Ілюстративне фото: depositphotos.com

Міжнародна телеком-група VEON, до складу якої входить український мобільний оператор Київстар і російський ВимпелКом (бренд Білайн), зацікавилася покупкою 100% онлайн-кінотеатру Megogo. Про це РБК розповіли чотири джерела на телекомунікаційному і медіаринках.

За словами одного зі співрозмовників, в рамках угоди онлайн-кінотеатр оцінили в 9 млрд руб. Інший співрозмовник стверджує, що це вартість тільки російського бізнесу Megogo. Якщо сторони домовляться, фактичне підписання угоди відбудеться не раніше ніж через півроку, зазначив один з них.

У компаніях інформацію про операцію поки не коментували.

MEGOGO  медіасервіс в Східній Європі для перегляду відео, ТВ і прослуховування аудіо. Український підприємець Володимир Боровик запустив Megogo в 2011 році. Щомісячна аудиторія   понад 55 млн унікальних користувачів. Головний офіс знаходиться в Києві. Також офіси знаходяться в Алмати, Баку, Кишиневі, Мінську, Москві, Ризі.
VEON Ltd  холдингова компанія, яка контролює телекомунікаційні активи в країнах СНД і в низці країн Азії і Африки. До групи входять російський стільниковий оператор Вимпел-Комунікації, український Київстар, стільникові оператори в деяких країнах СНД (працюють під брендом Beeline), бренди Djezzy в Алжирі, Banglalink у Бангладеш і Jazz у Пакистані. Найбільший акціонер Veon  група LetterOne, створена власниками російської Альфа-Груп. Компанія зареєстрована на Бермудських островах, штаб-квартира знаходиться в Амстердамі.


Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини