Власенко розповів, як швидко змити зеленку з обличчя

Власенко розповів, як швидко змити зеленку з обличчя - Фото
Адвокат Сергій Власенко відбувся переляком і хімічним опіком правого ока (фото - mediaport.ua)
17.08.2012, 12:48

Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко скористався після інциденту з зеленкою в Харкові спеціальними медичними серветками

Про це він розповів під час інтернет-конференції в прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ.

Відповідаючи на запитання, чим він так швидко змив зеленку вилиту йому на обличчя в Центральній клінічній лікарні Укрзалізниці, Власенко зазначив: "Ділюся досвідом: зеленка дуже швидко змивається спеціальними медичними серветками, які просочені спиртовим розчином. Рекомендую спробувати".

Нагадаємо, біля входу в Центральну клінічну лікарню Укрзалізниці в Харкові дівчина плеснула в обличчя адвоката Сергія Власенка півлітра зеленки з пластикової пляшки. Нічого не пояснивши, вона зникла, а Власенко зробив заяву про те, що трапилося - спроба усунути його від захисту Юлії Тимошенко. За фотографіями з місця злочину адвокат припустив, що зловмисниця схожа на активістку організації Молоді регіони Марію Столярову. На захист регіоналки піднявся прем'єр-міністр Микола Азаров, а мер Харкова Геннадій Кернес назвав інцидент самопіаром і припустив, що Власенко облив себе зеленкою сам, а дівчина йому примарилася.

Проте, прокуратура Дзержинського району Харкова порушила кримінальну справу за фактом хуліганства, скоєного невстановленою особою щодо Сергія Власенка, за ч.1 ст.296 Кримінального кодексу України.