RU

Влада Вінниці: асфальтуємо калюжі за "канадською технологією"

01.03.2013, 12:14
Влада Вінниці: асфальтуємо калюжі за
8c38dc48ac2d12586dc9c46d989ff9fd.jpg

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Вінницької міськради, деякі засоби масової інформації поспішили розповсюдити відеосюжет про ремонт доріг у Вінниці нібито "дідівськими методами". "Міська рада здивована, що така інформація поширюється без спроб журналістів з'ясувати, що саме робиться у Вінниці для відновлення зруйнованого покриття на деяких міських дорогах, що мало місце цієї зими по всій Україні", - сказано в повідомленні.

У зв'язку з цим, в міськраді розповіли, що ТОВ Шляхбуд "почало випробовувати новий вид матеріалу на основі водної бітумної емульсії і спеціальної добавки для швидкого поточного ремонту дорожнього полотна". "Підприємство для термінового ремонту закупило пробну партію канадської суміші Perma-PATCX з полімерними добавками. Новий вид матеріалу використовується за кордоном для швидкого зимового ремонту як для високошвидкісних магістралей, так і для пішохідних доріжок. Канадський виробник запевняє, що асфальтобетонна суміш може укладатися при температурі від -20 до +40 градусів і є невибагливим до погодних умов, тобто може вкладатися в дощ, сніг або при підвищеній вологості. До того ж, вона проста в роботі - не вимагає використання важкої спецтехніки, і може вкладатися ручним трамбуванням", - наголосили в міськраді.

"Щоб з'ясувати, наскільки довговічним є даний матеріал і чи варто його надалі використовувати для ремонту вінницьких доріг, його кілька днів випробовували по вулиці Порика та Громова на сухому полотні і в місцях, де стоять калюжі", - сказано в повідомленні.

У міськраді навели приклад, що аналогічний експеримент проводився у Вінниці в грудні минулого року, тільки з іншими матеріалами для швидкого ремонту доріг ізраїльського виробництва. "Технологія підтвердила свою ефективність - опломбовані ями витримали випробування зимовою негодою. Однак нова суміш дешевше, тому вінницькі шляховики сьогодні визначаються з тим, які матеріали закуповувати в наступному році", - резюмували в міськраді.


Варто зазначити, що, як правило, ямковий ремонт на українських дорогах не приносить довгострокового ефекту - латки вибиваються за лічені місяці, а іноді і тижні. Коли ж асфальт укладається в яму, заповнену водою, результат таких робіт можна спостерігати всього кілька днів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини