Визначені всі лауреати чотирнадцятої загальнонаціональної програми "Людина року-2009"

13.01.2010, 18:23

12 січня 2010 року підведені остаточні підсумки експертного визначення претендентів на здобуття титулу "Людина року" за 2009 рік. Лауреатами у 17 професійних номінаціях визнані найкращі представники регіональної, підприємницької, фінансової, медійної...

12 січня 2010 року підведені остаточні підсумки експертного визначення претендентів на здобуття титулу "Людина року" за 2009 рік. Лауреатами у 17 професійних номінаціях визнані найкращі представники регіональної, підприємницької, фінансової, медійної та гуманітарної сфер діяльності, які досягли в 2009 р., на думку численних експертів, найбільш вагомих успіхів у своїй професійній діяльності.

В експертному визначенні претендентів на здобуття лауреатських звань загальнонаціональної програми "Людина року – 2009" брали участь понад 800 експертів, делегованих близько 200 організаціями (з повним переліком експертних організацій можна ознайомитись на сайті www.ludinaroku.com.ua)

Урочиста церемонія вручення премії "ЛЮДИНА РОКУ – 2009" відбудеться 20 березня 2010 року о 16-00 у Національному Палаці Мистецтв "УКРАЇНА".

Пряму трансляцію в мережі Internet здійснюють компанія "ЛАКИ НЕТ" та інформаційна агенція "РБК-Україна".

Лауреати чотирнадцятої загальнонаціональної програми "Людина року – 2009":

(подаються в алфавітному порядку)

1. "Регіональний лідер року"

• Нефьодов Олександр (Голова Запорізької облради)

• Романова Наталія (Голова Чернігівської облради)

• Романюк Микола (Голова Волинської облдержадміністрації)

2. "Міський голова року"

• Даниленко Андрій (Міський голова м. Євпаторія)

• Добкін Михайло (Міський голова м. Харків)

• Матковський Андрій (Міський голова м. Полтава)

3. "Промисловець року"

• Власов Геннадій (Генеральний директор ВАТ "Авдіївський коксохімічний завод")

• Поташник Семен (Генеральний директор ВАТ "Укргідроенерго")

• Субботін Віктор (Генеральний директор ВАТ "Турбоатом")

• Фурман Олександр (Голова правління ЗАТ "Запорізький залізорудний комбінат")

4. "Підприємець року"

• Антонов Віталій (Голова Наглядової Ради ПАТ "Концерн Галнафтогаз")

• Живицький Олег (Генеральний директор ТОВ "Солстрой")

• Обух Юрій (Генеральний директор ЗАТ "РУУККІ Україна")

5. "Менеджер року"

• Доровський Олександр (Генеральний директор ТОВ "Фармацевтична Компанія "Здоров’я")

• Скоцик Віталій (Генеральний директор ТОВ "Амако")

• Сухоруков Олексій (Генеральний директор ТОВ "Тект - Капітал")

6. "Фінансист року"

• Гулей Анатолій (Голова правління "Ощадбанк")

• Мороховський Вадим (Голова правління АБ "Південний")

• Пушкарьов Вадим (Голова правління "ВТБ Банк")

7. "Лідер страхового ринку року"

• Загребной Вадим (Голова правління СК "Брокбізнес")

• Непочатова Лариса (Президент АСТ "Бусін")

• Спілка Олег (Голова Наглядової Ради НАСК "Оранта")

8. "Національна торговельна марка року"

• ТМ "КОНТІ"

• ТМ "СПОРТМАСТЕР"

• ТМ "ФАЛБІ"

9. "Інвестиція року"

• Інвестиційні проекти ВАТ "Енергомашспецсталь" (м.Краматорськ)

• Інвестиційні проекти ТОВ СП "Нібулон" (м. Миколаїв)

• Інвестиційні проекти ПВП "Сіріус" (Черкаська обл.)

10. "Аграрій року"

• Бахматюк Олег (Почесний Голова ТОВ "Агрохолдинг "Авангард")

• Головко Віталій (Генеральний директор товариства "Агрофірма "Обрій")

• Гордій Микола (Директор КСП "Уманський тепличний комбінат")

11. "Журналіст року в галузі електронних ЗМІ"

• Кисельов Євгеній (Телеканал "Інтер")

• Литвиненко Юлія (Телеканал "Інтер")

• Мосійчук Наталія (Телеканал "1+1")

12. "Журнал року"

• Журнал "Главред"

• Журнал "Публичные люди"

• Журнал "Український тиждень"

13. "Митець року"

• Басалаєва Євгенія (Народна артистка України, піаністка)

• Дяченко Марина і Сергій (письменники)

• Ройтбурд Олександр (художник - трансавангардист)

14. "Дизайнер одягу року"

• Гапчук Олександр (Alexandr Gapchuk Fashion Design Studio)

• Тан Андре (Студія дизайнера Andre Tan)

• Шаховська Катерина (Дім моди Stella Shakhovskaya)

15. "Спортсмен року"

• Зантарая Георгій (Чемпіон Світу 2009 р. з дзюдо)

• Ломаченко Василь (Чемпіон Світу 2009 р. з боксу)

• Харлан Ольга (Чемпіонка Європи 2009р.з фехтування в індивідуальних змаганнях та Чемпіонка Світу та Європи з фехтування в командних змаганнях)

16. "Меценат року"

• Азаров Андрій (Засновник Благодійного фонду Андрія Азарова)

• Золотарьова Олена (Президент Міжнародного Арт-центру «Меценат»)

• Прутнік Едуард (Голова правління міжнародного фонду «Єдиний світ»)

17. "Нова генерація року"

• Бережна Ірина (Народний депутат України)

• Волокітін Артем (Переможець Премії сучасного мистецтва PinchukArtCentre)

• Симонова Ксенія (Переможець I Всеукраїнського конкурсу "Україна має талант")

В лауреатському переліку чотирнадцятої загальнонаціональної програми "Людина року - 2009" представлені 14 регіонів України (АР Крим, Волинська обл., Дніпропетровська обл., Донецька обл., Запорізька обл., м. Київ, Київська обл., Львівська обл., Миколаївська обл., Одеська обл., Полтавська обл., Харківська обл., Черкаська обл., Чернігівська обл.).

Володарями міжнародних і спеціальних премій Вищої Академічної Ради загальнонаціональної програми "Людина року - 2009" стали:

• Чжоу Лі - Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні - міжнародна премія в галузі дипломатії;

• Величко Валентін - Надзвичайний і Повноважний Посол Білорусії в Україні - міжнародна премія за значний вклад у розвиток партнерських, дружніх та економічних стосунків з Україною;

• Басков Микола – Народний артист України, Народний артист Росії - міжнародна премія в галузі культури та мистецтва;

• Морозов Олександр – Народний артист України, Народний артист Росії, Народний артист Молдови - міжнародна премія за видатний внесок у розвиток культури та мистецтва України;

• Федоричев Олексій – Президент Групи компаній "Федкомінвест" - спеціальна премія за значний вклад у розвиток соціального підприємництва в Україні;

• Жванецький Михайло – Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв Росії - спеціальна премія за видатні заслуги;

• Масляков Олександр – Президент Міжнародної спілки КВК, Президент телевізійного творчого об’єднання "АМіК" - спеціальна премія за видатні заслуги.

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми "Людина року" з великою подякою відзначає компанії та організації, які на даному етапі стали діловими та інформаційними партнерами програми "Людина року – 2009":

Группа компаній "ІСТІЛ" - Ексклюзивний Спонсор

Торгова марка "ПЕРША ГІЛЬДІЯ. Перша Гільдія вшановує перших!" - Генеральний Спонсор

Група компаній "ВІННЕР" в Україні-Головний Спонсор

Тов "Союзпромінвестдонбас" - Офіційний Спонсор

"Онур Підряди Транспортування та Торгівля Лтд" - Офіційний Спонсор

Український туроператор "ІДРІСКА ТУР" - Головний туристичний Партнер

Страхова компанія "УНІВЕРСАЛЬНА" - Головний Страховик Програми

Інформаційна агенція "РБК-УКРАЇНА" - Генеральний медіа партнер Програми

Клініка "БОРИС" - Офіційний медичний партнер Програми

Юридична фірма "ЛАВРИНОВИЧ І ПАРТНЕРИ" - Офіційний юридичний партнер

Інформаційне агентство ЛІГАБізнесІнформ - Ексклюзивний інтернет партнер

Генеральна дирекція загальнонаціональної програми "Людина року"

Контактні телефони: (044) 280-98-84, (044) 280-10-93, (044) 254-47-86, т/ф.(044) 254-47-85

info@ludinaroku.com.ua, www.ludinaroku.com.ua