"Високий професіоналізм": опублікували характеристику Яни Дугарь

13.12.2019, 14:31
Яна Дугарь (Фото: Яна Дугарь/Facebook)

У день вбивства Шеремета Дугарь перебувала на посаді операційної сестри хірургічного відділення

Грамотним, дисциплінованим і працьовитим військовослужбовцем названа в службовій характеристиці Яна Дугарь, яку підозрюють в участі у вбивстві журналіста Павла Шеремета. Текст характеристики опублікувала в  Facebook  депутат з фракції  Європейська солідарність Яна Зінкевич.

Зінкевич звертає увагу на те, що, відповідно до характеристики, з 3 червня по 28 липня 2016 року Дугаров займала посаду операційної сестри хірургічного відділення. Вбивство Шеремета сталося 20 липня.

У характеристиці вказується, що Дугарь брала участь більш ніж в 50 операціях, проявила високий професіоналізм і користувалася в колективі авторитетом і повагою.

Командування десантно-штурмових військ, де Дугарь проходить військову службу з 22 травня 2018 року, повідомляє, що вона зарекомендувала себе з позитивної сторони.

Читайте також: Тема дня. Кого підозрюють у вбивстві Павла Шеремета

Довідка. 20 липня 2016- го в центрі Києва підірвали авто керівника УП Олени Притули, в якому був Шеремет. Він помер. 12 грудня 2019-го силовики назвали підозрюваних і пояснили, як вийшли на них. Підозри оголошено Антоненку, медсестрі Яні Дугарь, лікарю і волонтеру Юлії Кузьменко. За версією слідства, Дугарь розвідувала місцевість перед злочином, а Кузьменко заклала вибухівку; Антоненко нібито допомагав Кузьменко в ніч "закладки". Мотив - нібито "дестабілізація ситуації" в країні. "Колеги Шеремета ставляться з обережністю до цієї версії. Командування ССО дало позитивну характеристику Антоненку.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить