RU

Вісім операторів Євросоюзу поділяться даними для відстеження коронавірусу

26.03.2020, 11:42
Вісім операторів Євросоюзу поділяться даними для відстеження коронавірусу - Фото
Фото: unsplash.com

Vodafone, Deutsche Telekom, Orange, Telefonica, Telecom Italia, Telenor, Telia, A1 Telekom Austria домовилися про надання даних щодо переміщення мобільних телефонів. Інформацію буде отримувати Єврокомісія, яка планує ефективніше відстежувати розповсюдження коронавірусу, повідомляє Reuters.

Анонімні дані про переміщення користувачів не підпадають під закони Євросоюзу про приватність. Комісар Євросоюзу із захисту даних Войцех Вієвіоровскі каже, що проект не порушує правила приватності, якщо будуть запобіжники. При цьому він попередив про можливість, що такі заходи стануть постійними.

Заступник голови МВС Антон Геращенко сказав, що може додатково знадобитися контроль через смартфони.

  • Нещодавно в Польщі жителів на карантині зобов'язали робити регулярні селфі через спеціальний додаток. Гонконг зобов'язав громадян на карантині носити спеціальні браслети, які стежать за переміщенням користувачів. Їм також можуть надходити раптові відеодзвінки. Також влада Ізраїлю прийняла рішення використовувати контртерористичні заходи для контролю за виконанням карантину, відстежуючи громадян через їхні смартфони.

Читайте російською: Восемь операторов Евросоюза поделятся данными для отслеживания коронавируса

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини