RU

ВАСУ нібито визнав законними три платежі за закордонний паспорт

18.09.2013, 10:40
ВАСУ нібито визнав законними три платежі за закордонний паспорт - Фото
bf21de25ad297872948b64ddcad80116.jpg
Вищий адміністративний суд України визнав законними додаткові платежі при оформленні закордонного паспорта. Про це повідомили у прес-службі Державної міграційної служби України.

У повідомленні сказано, що Вищий адмінсуд ухвалив рішення, яким повністю задовольнив касаційну скаргу УГМС в Запорізькій області та скасував постанову Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 19.02.2013 за позовом жителя Запорізької області щодо оплати послуги з оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і залишив у силі рішення суду першої інстанції, яким заявнику було відмовлено в задоволенні позову.

Основною вимогою позивача було оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон з сплатою лише 170 грн. (державне мито), тоді як постановами Кабінету міністрів передбачена оплата, крім державного мита, вартості адміністративної послуги та вартості бланка паспорта.

"Суд підтримав позицію Державної міграційної служби і поставив логічну крапку в суперечках з приводу обов'язкових платежів при оформленні закордонних паспортів", - підкреслюється в повідомленні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини