Вирішено розблокувати всі дороги від "євробляхерів" - Аваков

21.11.2018, 14:55
Вирішено розблокувати всі дороги від
Джерело фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Прийнято рішення розблокувати автодороги, які блокують власники машин на єврономерах. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Він зазначив, що власники "євроблях" мають право на мирний протест, але, перекриваючи дороги, вони порушують право інших громадян на свободу переміщення.

"Прийнято рішення про розблокування всіх перекритих ними автодоріг. Поліція буде працювати в рамках закону, але в разі непокори - жорстко", - заявив Аваков.

За оцінкою відомства, кількість учасників акції "євробляхерів" - близько тисячі, і зараз рух все ще обмежено в семи регіонах. У МВС зазначили, що якщо будуть нові спроби блокувати траси, то до порушників застосують передбачені законом заходи.

Поліція вже відкрила п'ять кримінальних справ за фактом блокування доріг, санкція статті - штраф, виправні роботи, арешт і позбавлення волі.

Вчора, 20 листопада, власники машин на єврономерах блокували дороги в 14 областях. Між мітингувальниками та поліцейськими в Рівненській області виник конфлікт, в бійці постраждали двоє поліцейських.

Громадський рух Авто Євро Сила, який представляє інтереси власників автомобілів на європейській реєстрації, проводитть акцію в 56 містах України, вимагаючи скасування законів №8487 та №8488.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииУбить в себе наркомана. История одного эксперимента