RU

Virgin Hyperloop показала інтер'єр вакуумного потяга компанії: відео

28.01.2021, 18:51
Virgin Hyperloop показала інтер'єр вакуумного потяга компанії: відео - Фото
Джерело: Virgin Hyperloop

Virgin Hyperloop показала перші рендери свого вакуумного поїзда Hyperloop на електромагнітній подушці, а також зали очікування "вокзалів" та трубопровід,  яким будуть переміщатися капсули.

Інтер'єр капсули виконано в стилі мінімалізму і вона нагадує сучасну електричку, в якій пасажири сидять лицем до лиця. Хоча в поїзді не передбачені вікна, так як він рухається у герметичній трубі, інженери додали світлові екрани на стелю для імітації сонячного світла.

Підписуйтесь на LIGA.Tech у Facebook: головні новини про технології

У невеликі столики біля пасажирських сидінь вбудована бездротова зарядка, а самі сидіння мають невеликі екрани, які відображають актуальну інформацію щодо поїздки. Представники компанії вважають, що дизайн має бути максимально простим, але продуманим.

Virgin Hyperloop планує запустити Hyperloop до 2030 року. Метою проєкту є розвиток швидкості у вакуумному трубопроводі до 1223 км/год. Одна з основних проблем проєкту полягає в економічній обґрунтованості: представники Virgin поки не придумали як зробити Hyperloop доступним за ціною. "Це просто. Якщо він недоступний, люди не будуть ним користуватися", – зазначив генеральний директор Virgin Hyperloop Джей Волдер.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини