RU

Випускники зможуть вступати відразу до кількох вишів

08.07.2008, 17:18

Цього року кількість вишів і спеціальностей, на які абітурієнт може подати документи, не обмежується. Вступники обов'язково повинні подати разом з іншими документами сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів, які відповідають переліку вступних іспитів, визначених вишем (оригінал або копію). Про це розказав Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук у ході прес-конференції на тему "Особливості вступної кампанії 2008 року".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І. Вакарчук уточнив, що вступних іспитів виші цього року проводити не будуть. За його словами, прийом на навчання за такими напрямами, як мистецтво, архітектура, фізична культура, журналістика буде здійснюватися ще і за творчими конкурсами. У таких напрямах, як філологія, міжнародні відносини, міжнародна економіка, менеджмент, аеронавігація, морський та річковий транспорт виші можуть провести вступний іспит з іноземної мови.

Міністр освіти додав, що для осіб, які не вивчали українську мову, приймальна комісія вишів може встановлювати вступний іспит тією мовою, якою була отримана освіта.

Нагадаємо, після завершення зовнішнього оцінювання громадські організації зосередили свою увагу на роботі приймальних комісій. Так, громадська мережа "Опора" заявила про формування спеціальної групи юристів, які будуть працювати з метою захисту прав абітурієнтів під час вступної кампанії у вітчизняні виші протягом вересня 2008 року.

Досьє на Івана Вакарчука >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини