RU

Випускникам шкіл в Україні більше не будуть видавати атестат

07.03.2019, 10:14
Випускникам шкіл в Україні більше не будуть видавати атестат - Фото
Фото: iStock/Global Images Ukraine

З 2019 року, випускники шкіл отримуватимуть не атестат, а свідоцтво про повну загальну середню освіту. Відповідну постанову прийнято на засідання уряду 6 березня, повідомляє Міністерство освіти і науки.

"Українські школярі відтепер отримуватимуть після 4-го класу свідоцтво про отримання початкової освіти; після 9-го - свідоцтво про здобуття базової середньої освіти; а після завершення школи в 11-мe (12) класі - свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти" , - сказано в повідомленні.

Ці документи також почнуть виготовляти з використанням шрифту Брайля, щоб зробити доступними для людей з порушеннями зору.

"Ще з радянських часів ми маємо атестат про повну загальну середню освіту, такого ж зразка документ діє в РФ, але у всіх цивілізованих країнах світу ця практика не поширена", - вказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Всі свідоцтва, зокрема про отримання початкової освіти, будуть занесені в єдину державну базу. Це полегшить відновлення документів та перехід дітей до іншого навчального закладу.

Читайте також: У школах Грузії скасували випускні іспити

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини