RU

Відкриття авіасполучення: хто буде зобов'язаний проходити обсервацію

10.06.2020, 12:25
Відкриття авіасполучення: хто буде зобов'язаний проходити обсервацію - Фото
Українці в аеропорту Стамбула

У Міністерстві охорони здоров'я розглядають можливість звільнити від самоізоляції людей, які повертаються з країн, де ситуація з коронавірусом така ж, як в Україні або краще. Про це на брифінгу 10 червня повідомив міністр охорони здоров'я  Максим Степанов.

Він розповів, що країни умовно поділили на "червоні" і "зелені" зони. "Червоні" - це ті країни, де ситуація з коронавірусом гірше, ніж в Україні, а "зелені" - де ситуація така ж, як в Україні або краще.

"Люди, які повертаються з "червоної" зони, повинні 14 днів перебувати на самоізоляції чи обсервації. Із "зеленої" зони - не потребуватимуть самоізоляції", - пояснив міністр.

У свою чергу головний санлікар  Віктор Ляшко нагадав на брифінгу, що Євросоюз (ЄС) продовжив заборону на в'їзд іноземців до липня. У той же час ЄС буде готовий відновити сполучення з країнами, які відповідають епідеміологічним нормам.

"Зараз на рівні ЄС ці норми не затверджені. Те, що ми знаємо у співпраці з дипломатами, планується ввести показник 40 активних випадків на 100 000 населення. В Україні зараз - 33 активних випадки на 100 000 населення", - сказав він.

Ляшко уточнив, що людина, яка повернулася з країн "зеленої" зони, зможе не проходити самоізоляцію або обсервацію, але за умови, що у неї оформлено поліс медичного страхування.

Читайте також: Відновлення авіасполучення: що важливо знати пасажирам. Рекомендації "Борисполя"

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини