RU

"Віддаленка" погано впливає на психіку – дослідження про негативні наслідки роботи вдома

04.12.2020, 21:33
Ілюстративне фото: freepik.com

Науковці з Каліфорнійського університету в США з'ясували, що робота з дому негативно впливає на фізичне і психічне здоров'я людини. Про це повідомляє  NewsMedical.

Приєднуйтесь до Instagram LIGA.net – тут тільки те, про що ви не можете не знати

Дослідники провели анкетування 988 осіб, які перейшли на віддалену роботу з початком карантину через COVID-19.

Як результат, понад 64% респондентів заявили, що у них з'явилася одна або кілька нових проблем зі здоров'ям. Ще майже 75% опитаних заявили, що зіткнулися з новими психічними проблемами.

На думку вчених, причини погіршення фізичного і психічного здоров'я пов'язані зі зменшенням фізичних вправ, а також порушеннями прийому їжі. Крім цього, ключову роль в ускладненні самопочуття відіграє брак спілкування з колегами, збільшення робочого часу і відсутність робочого місця.

У дослідженні наголошується, що жінки частіше за інших страждали від депресії, а батьки з немовлятами, незважаючи на високий ризик появи психічних проблем, відчували себе краще.

За даними опитування, 3/4 працівників, які намагалися планувати правильний режим дня з більшою ймовірністю повідомляли про нові проблеми з фізичним або психічним здоров'ям. Науковці зазначили, що робочий час у середньому збільшився приблизно на 1,5 години.

Читайте також: Коронавірус | Як психіка страждає від коронавірусу. Чотири питання про те, як мозок реагує на хворобу

Станислав Стороженко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини