RU

Вертолітний майданчик за 96 млн. грн. у Каневі будують для "уболівальників Євро-2012"

09.03.2011, 14:40
Вертолітний майданчик за 96 млн. грн. у Каневі будують для
ad897cf1ceb7732e8fb63b06a12d8e52.jpg

Вертолітний майданчик за 96 млн. грн. у Каневі будують для "уболівальників Євро-2012"

У межах підготовки до Євро-2012 у Канівському районі Черкаської області почато спорудження вертолітного майданчика вартістю 96 млн. грн. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

"На Черкащині у селі Пекарі Канівського району почали будівельні роботи зі спорудження вертолітного майданчика з пасажирським терміналом з пропускною спроможністю 50 пасажирів у годину з під'їзною дорогою. Будівництво здійснюється у межах Державної цільової програми підготовки і проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу", - йдеться у повідомленні.

У Кабміні передбачають, що "гості чемпіонату, які захочуть відвідати шевченківскі місця, отримають можливість побувати на цих визначних черкаських землях, поклонитися могилі Кобзаря, до того ж - зі значною економією часу на дорогу".

"За проектом будівництва, розробленого, узгодженого і затвердженого у встановленому порядку, його вартість становить 96 млн. грн. Зараз інспекцією архбудконтролю у Черкаській області виданий дозвіл на виконання будівельних робіт, яке вже почато. Завершення заплановане на кінець травня 2011 року. Зараз на будівництво вже виділено 45 млн. грн.", - додали у прес-службі Кабміну.

Нагадаємо, раніше журналісти телеканалу СТБ попросили Прем'єр-міністра Миколу Азарова перевірити, навіщо в Каневі будують вертолітні майданчики, враховуючи, що проста автомобільна дорога з Черкас до могили Т. Шевченка представляє з себе "болото". У сюжеті телеканалу зазначено, що "автомобільну дорогу добили вантажівками будівельники вертолітного майданчика. Вона потрібна, щоб українці, які хочуть вклонитися Шевченку, могли не звертати уваги на погані дороги".

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини