RU

Верховна Рада скоротила чисельність Збройних сил

20.09.2011, 13:45
Верховна Рада скоротила чисельність Збройних сил - Фото
1d6e0ff1762199ad6164da6fc57c0d4c.jpg

Верховна Рада скоротила чисельність Збройних сил
Верховна Рада України ухвалила рішення про скорочення чисельності Збройних сил. За закон про чисельність ЗС України на 2012 рік N9053 проголосували 256 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно із законом, на 31 грудня 2012 року чисельність ЗС повинна становити 184 тис. людей, в тому числі військовослужбовців - до 139 тис. Начальник Генштабу ЗС, головнокомандувач Збройних сил Григорій Педченко, представляючи законопроект, сказав, що цей документ - результат аналізу стану Збройних сил України. Він підкреслив, що скорочення чисельності ЗС передбачається провести одночасно з підвищенням боєздатності особистого складу і модернізацією військової техніки.

В свою чергу голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко у своєму виступі сказав, що комітет рекомендує відправити цей документ на доопрацювання. Він підкреслив, що на сьогоднішній день в армії немає жодного боєздатного батальйону. "Зате є 22 тис. вакансій. При цьому більш ніж за півтора роки роботи нового президента не з'явилося жодного документа з його підписом або підписом прем'єр-міністра, який хоча б на рік вперед визначав перспективу розвитку армії. При цьому в травні приймаються рішення в залі Верховної Ради про збільшення чисельності армії, через місяць Міністерство оборони ініціює скорочення чисельності. Вибачте, - таргани в голові", - сказав депутат.

Гриценко зазначив, що по скороченню армії прийняте політичне рішення. Він звернув увагу на те, що це відбувається на фоні збільшення Сил внутрішньої безпеки. Гриценко попередив про відповідальність за це рішення президента, як верховного головнокомандувача, прем'єра, а також тих народних депутатів, які голосують "за".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини