RU

Верховна Рада прийняла закон про електронні комунікації з правками Зеленського

16.12.2020, 14:43
Верховна Рада прийняла закон про електронні комунікації з правками Зеленського - Фото
Верховна Рада (Фото: ЕРА)

Верховна Рада у другому читанні прийняла за основу законопроєкт "Про електронні комунікації" (№3014) з пропозиціями президента Володимира Зеленського. Про це повідомляє пресслужба парламенту.

Закон встановлює правову основу діяльності у сфері електронних комунікацій і радіочастотного спектру, визначає повноваження держави в управлінні і регулюванні даної діяльності, а також права та обов'язки учасників ринку і користувачів електронними комунікаційними послугами, йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Законом вводиться інформуючий принцип реєстрації учасників ринку електронних комунікацій, встановлюється повний перелік вимог до них, визначається механізм консультацій з учасниками ринку щодо всього спектру їхніх інтересів.

Документ також встановлює процедури подачі документів до регуляторних органів в електронному вигляді, удосконалить контроль над діяльністю учасників ринку, обмежує кількість їхніх перевірок, гарантує вільний доступ до електронної інфраструктури.

В законі визначені особливості припинення діяльності учасників ринку та заходи відповідальності за порушення законодавства в сфері електронних комунікацій.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини