Вчені склали періодичну таблицю технологій майбутнього - фото

07.08.2018, 10:47
Вчені склали періодичну таблицю технологій майбутнього - фото - Фото
Фото: Imperial College London

Вчені з Імперського коледжу Лондона склали періодичну таблицю технологій майбутнього. На офіційному сайті установи опублікували таблицю, що складається зі ста найбільш важливих і очікуваних винаходів.

Вчені розділили технології на чотири групи в залежності від можливого часу появи винаходу. В зелений сектор потрапили технології, які вже розробляються фахівцями: криптовалюта, безпілотні автомобілі, роботи-постачальники, пасажирські дрони і багато іншого.

Жовтим кольором виділили технології, чекати появи яких залишилося 10-20 років. Вчені додали в цю категорію безпілотні кораблі і підводні човни, автономних роботів-хірургів, 3D-друк органів, медикаментів, їжі та інше.

У червоному секторі - технології, які вчені очікують побачити через 20+ років. У розділі виявилися смартфони, які імплантуються, пряме завантаження даних в мозок і навіть роботизовані політики.

У сірому кольорі вчені представили малоймовірні винаходи, такі як клонування людини, телепатія або пересадка голови. Фахівці також відзначили номерами компанії, що займаються розробкою тих чи інших технологій вже сьогодні.

Вчені вирішили створити періодичну таблицю технологій, щоб систематизувати інформацію і продемонструвати можливості науки і технологій.

Читайте також: Штучний інтелект буде лікувати від раку ветеранів армії США

У Китаї вчені створили на основі графену штучну кольорову електронну шкіру, яка може функціонувати як натільний електронний пристрій для відстеження стану здоров'я.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю