RU

Вчені визначили найнебезпечніший час для водіння автомобіля

27.06.2012, 16:52
Вчені визначили найнебезпечніший час для водіння автомобіля - Фото
a85a185c3c28b0e4d9457938b50a74ee.jpg
Команда іспанських вчених проаналізувала дорожню обстановку в Мадриді і прийшла до висновку, що небезпечніше всього водити машину між 6 і 8 годинами вечора, - передає канал Вісті.

Для цього дослідники розмістили через кожні п'ятсот метрів кільцевої автодороги М30 датчики, за допомогою вони отримали інформацію про щільність потоку, швидкості кожного учасника руху і про те, як довго автомобілі знаходилися на одній ділянці шосе.

Дослідники з'ясували, що швидкість автомобілів на різних ділянках траси пов'язана між собою. Зазвичай автомобілі їдуть з однаковою швидкістю, навіть коли знаходяться далеко один від одного. Однак у вечірній час пік з 6 до 8 години ця залежність пропадає. Автомобілі починають прискорюватися і гальмувати з різним ступенем інтенсивності. Це змушує водіїв часто скидати швидкість і ускладнює дорожню обстановку.

Вчені перевірили статистику нещасних випадків на дорогах і з'ясували, що їх пік так же доводиться на період з 6 до 8 години вечора. Звичайно, багато в чому це обумовлено тим, що в цей час на дорогах більше автомобілів. Але робота іспанських учених зайвий раз показує, що водіям слід бути особливо уважними, коли вони повертаються додому з роботи (і неважливо, в якому місті світу вони проживають). Коли автомобілі навколо рухаються з різною швидкістю, важче зреагувати на раптову подію.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини