Вчені виявили в тілі людини новий орган

03.01.2017, 15:24
Вчені виявили в тілі людини новий орган - Фото
Келвін Коффі (скріншот з відео dictat.net)

Дослідники з Університету Лімерика в Ірландії виявили в організмі людини новий орган - брижу. Вона є частиною травної системи, але тільки зараз вчені довели, що це окремий орган. Про це пише Новое время із посиланням на Science Alert.

Нещодавні дослідження професора хірургії Келвіна Коффі з Університету Лімерика показали, що насправді брижа не складається з кількох роздільних фрагментів, а являє собою один безперервний орган.

Лікар наголосив, що вивчення патологій брижі має стати окремим полем для медичних робіт так само, як зараз окремо вивчаються гастроентерологія та інші галузі знань.

"Анатомічний опис, який було дано понад 100 років тому, був неправильним. Цей орган далекий від роздробленості. Це просто одна суцільна структура. Коли ми підійдемо до брижі як до будь-якого іншого органу, ми можемо класифікувати черевні захворювання з точки зору цього органу", - вважає Келвін Коффі.

Професор Коффі уточнив, що вивчення брижі має стати новою сферою медичної науки. Повідомляється, що зміни до програми медичних вузів США буде внесено вже цього року. Нова класифікація брижі як протяжного органу вже додана до одного з найавторитетніших підручників - "Анатомії Грея".

Згідно з уявленнями вчених до цього відкриття, брижа являла собою складку, що складається з двох листків очеревини, за допомогою якої тонка кишка прикріплена до задньої стінки живота.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииСмерть доктора Басика. История медика, который покончил с собой после коронавируса