RU

Вбивцю з "Каравану" шукають у підвалах і серед екс-силовиків

01.10.2012, 09:24
Вбивцю з
51ba4d1af617b8bb509ca0014a674743.jpg
Вбивцю з "Каравану", який 26 вересня серед білого дня розстріляв трьох охоронців супермаркету і ще одну людину тяжко поранив, шукає вся Україна. Перевіряють навіть всіх колишніх і працюючих силовиків і правоохоронців, - передає газета Сегодня.

Завтра всі начальники УВС країни будуть звітувати перед міністром про те, що зроблено для упіймання стрілка. За словами джерела в правоохоронних органах, міліція проводить безпрецедентну в Україні операцію. Перевіряються підвали, горища, гуртожитки, прочісували ліси. Вилучені відеозаписи з різних джерел за останні два тижні, їх зараз переглядає спеціальна група оперів - раптом вбивця десь засвітиться. Насторожує його вміння поводитися зі зброєю. А тому особливо ретельно перевіряються силовики, у тому числі колишні і нинішні міліціонери, МВС також звернулося до СБУ з проханням перевірити всіх звільнених. Екс-заступник голови МВС і нардеп Геннадій Москаль також вважає, що вбивця може бути працівником правоохоронних органів. "На відео видно, що він витягнув пістолет з кобури, бандити не носять знаряддя в кобурі", - сказав він.

Пістолет у стрільця, швидше за все, саморобка, перероблений, можливо, з газового. Слідство поки вважає, що працював вбивця-одинак, оскільки його пальці "не вистрілили", тобто в картотеці криміналу таких відбитків немає. І ніхто зі стукачів нічого не може сказати. Його психологічний портрет: серійник, дуже запальний, неврівноважений, можливі проблеми з психікою, тому стріляє не замислюючись - досить косо на нього подивитися.

Як і раніше одна з головних версій - що це маніяк, який починаючи з 2005 року здійснив у Києві (в основному в Оболонському районі) безліч вбивств. Останнє з гучних - подвійний розстріл в червні цього року в Оболонському лісі даівця з дівчиною. Схоже подвійне вбивство було і кілька років тому - жертвами виявилися двоє "чорних археологів". Всі ці вбивства - із застосуванням саморобних куль. Але поки експерти не можуть дати однозначної оцінки, це ті ж кулі, що й у "Каравані", чи ні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини