RU

Вбивця з "Каравану", можливо, вже перебрався в Росію

28.09.2012, 10:21
Вбивця з
df8da960713cd7eb214a3d777f06f8fb.jpg
Чоловік, підозрюваний у вбивстві трьох охоронців в київському ТРЦ "Караван", швидше за все зараз знаходиться в Росії. Про це пише Российская газета, посилаючись на джерела в українських спецслужбах.

Джерело в українських спецслужбах, близьке до слідства, розповіло: "Це явно не побутовий злочин, не нервовий зрив психопата. Вся поведінка вбивці, влучність стрільби, те, що він не відкрив стрілянину в залі, і навіть те, як він підбирав маршрут відходу - пішки, через парки - говорить про те, що ми маємо справу з людиною, яка пройшла спеціальну підготовку, кілером. Гільзи від його Макарова, вилучені на місці, не проходять по гільзотеках українських силових структур. Немає його відбитків і в кримінальній базі. Але людина, схожа на злочинця, ідентифікована на зйомках політичних акцій, зроблених зовнішнім спостереженням ", - пояснило джерело.

Крім того, слідчі прямо пов'язують помилкове мінування київського вокзалу із цим злочином: "Є всі підстави вважати, що дзвінок про мінування зробив вбивця, щоб відтягнути частину міліції на цей виклик", - стверджує джерело.

Надії на піймання загадкового вбивці українські слідчі пов'язують з Росією. Так, сигнал телефону вокзального мінера, за словами джерела, був втрачений саме на межі Київської та Брянської областей. "Вбивцю вже потрібно шукати в іншому часовому поясі. Дев'ять з десяти, що він уже в Росії", - розповіло джерело. За словами співрозмовника, українська сторона контактує з російськими колегами із цього приводу, але поки неофіційно. "Ми маємо справу з людиною відчайдушною, швидше за все, - він воював. Залишається з'ясувати, чим він насправді займався і що робив на мітингах. Це на сьогодні головне питання, яке нас цікавить".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини