RU

Вбивство в "Каравані": МВС поки нічого сказати

04.10.2012, 15:44
Вбивство в
Володимир Поліщук
Міліція вдень і вночі працює над розкриттям потрійного вбивства в столичному ТРЦ "Караван", але поки порадувати громадськість в МВС особливо нічим. Про це повідомив сьогодні журналістам начальник управління по зв'язках з громадськістю МВС України Володимир Поліщук.

"Я, на жаль, не можу порадувати якимись сенсаційними заявами про розкриття злочину, скоєного 26 вересня в ТРЦ Караван. Оперативні заходи продовжуються. Міліція майже не спить, працює над тим, щоб розкрити цей злочин", - зазначив Поліщук.

Він звернув увагу на те, що МВС все частіше дорікають у тому, що час йде, а результатів роботи немає. "Давайте дамо час. Ви знаєте, що розкриття багатьох резонансних злочинів йде роками, десятиліттями. Є категорія, які взагалі не розкриваються, так звані "висяки". Це своєрідне змагання між зловмисником та правоохоронцями, і я сподіваюся, що воно буде розкрито", - додав він.

Поліщук наголосив, що у слідчих є хороші напрацювання у цій справі, кожен день в МВС надходять повідомлення від громадян про можливе місцезнаходження підозрюваного. Вся подібна інформація реєструється і перевіряється. "Співробітники МВС поступово йдуть до розкриття цього злочину. Ми всі сподіваємося, що зловмисник буде затриманий", - додав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини