RU

Вбивство Діда Хасана не вплине на обстановку в Україні, - МВС

18.01.2013, 12:11
Вбивство Діда Хасана не вплине на обстановку в Україні, - МВС - Фото
9d50c4eb1ba9bdffdb036f567ba136ff.jpg
У Міністерстві внутрішніх справ України заявляють, що не очікують виникнення конфліктних ситуацій на території країни в зв'язку з убивством в Москві кримінального авторитета Аслана Усояна, відомого як Дід Хасан.

"Виникнення конфліктних ситуацій на території України у зв'язку зі смертю відомого в кримінальних колах злодія в законі на прізвисько Дід Хасан найближчим часом не очікується", - йдеться у відповіді головного управління по боротьбі з організованою злочинністю (ГУБОЗ) МВС України на відповідний запит, передає Інтерфакс-Україна

У ГУБОЗ також запевнили, що спеціальні підрозділи по боротьбі з організованою злочинністю постійно здійснюють роботу з метою недопущення зростання впливу кримінальних авторитетів на криміногенну ситуацію в країні.

Усоян - крупний кримінальний авторитет, відомий злодій в законі. За деякими даними, з кінця 1980-х років контролював злочинні угрупування на півдні Росії.

Усоян був убитий снайпером вдень 16 січня на виході з ресторану Каретний двір в Москві. При цьому була важко поранена  30-річна жінка.

Дід Хасан неодноразово бував в Україні з метою врегулювання конфліктів в кримінальному середовищі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини