RU

Вакарчук задоволений цьогорічною вступною кампанією

05.08.2008, 16:10

Цього року вступна кампанія минула успішно. Незважаючи на різні труднощі та негаразди, загалом Міністерство освіти і науки України та українські виші впоралися з цим завданням. Про це на брифінгу заявив Міністр освіти і науки (МОН) України Іван Вакарчук.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І. Вакарчук зауважив, що більшість ректорів українських вишів з честю пройшли це випробування. Однак, уточнив Міністр, у разі виявлення порушень ректорам виносилися догани. І. Вакарчук також зазначив, що успішно працювала й інформаційна система МОН "Конкурс", яку відвідали понад 6 млн. людей. Крім того, за його словами, не трапилося очікуваного "провалу" під час вступу заочників. Міністр також запевнив, що всі проблеми з "пільговиками" у вишах вирішено, оскільки держава виділила для абітурієнтів додаткові бюджетні місця.

Нагадаємо, раніше І. Вакарчук заявив, що наступного року буде розроблено нові підходи до формування державного замовлення на навчання студентів у вищих навчальних закладах України.

Досьє на Івана Вакарчука >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини