RU

Вакарчук: вивчення історії України у внз відміняти не будуть

04.06.2009, 13:58

Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук спростовує інформацію про скасування вивчення історії України у вищих навчальних закладах. Про це він заявив сьогодні журналістам на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, глава відомства пояснив, що в Міністерстві освіти і науки є плани дозволити студентам вибирати предмети гуманітарного спрямування для вивчення, як це прийнято в Європі. "Тобто не диктувати всю гуманітарну частину освіти студентам, а кожний студент особисто буде замовляти на наступний семестр ті курси, які він вважатиме для себе прийнятними", - сказав І.Вакарчук.

Водночас, він повідомив, що частина гуманітарного курсу має бути обов'язковою, і включати іноземні мови, філософію, українську ділову мову. За словами Міністра, обрання студентами гуманітарних предметів, передусім, має впроваджуватися на факультетах природничих наук, точних наук, математики, фізики тощо.

"Йшлося про те, що тільки 10% має складати гуманітарна освіта (на природничих і технічних факультетах – ред.), інший час має займати профільна освіта для того, щоб фахівці, які виходять з навчальних закладів були висококваліфікованими", - відзначив І.Вакарчук.

Іван Вакарчук: біографія і добірка новин>>>

Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини