RU

Вакарчук ліквідував львівський ВНЗ

21.11.2008, 16:38

Студентів університету "Львівський Ставропігіон" переведуть на навчання в регіональні університети. Це пов'язано з тим, що Міносвіти анулювало ліцензію цього вишу. Про це йшлося під час зустрічі Міністра Івана Вакарчука зі студентами вишу.

Як повідомляє прес-служба МОН, виш позбавили ліцензії через порушення Закону "Про вищу освіту" і Ліцензійні умови надання послуг у сфері вищої освіти. Згідно з наказом "Про результати перевірок" N2407-л від 12 листопада, студентів переведуть в інші навчальні заклади регіону. Відповідні листи І.Вакарчук відправив ректорам Львівського національного університету ім. І.Франка, Львівського національного університету "Львівська політехніка", Дрогобицькому державному педуніверситету ім. І.Франка.

Зокрема Міністр попросив ректорів зарахувати студентів на відповідні форми навчання, напряму підготовки на умовах фінансування за рахунок фізичних і юридичних осіб без зміни ціни навчання.

Нагадаємо, раніше Державна акредитаційна комісія (ДАК) за головуванням Міністра освіти і науки (МОН) України Івана Вакарчука анулювала ліцензії декільком вишам України. Серед інших ДАК анулювала ліцензії за грубі порушення законодавства про освіту і ліцензійні умови надання освітніх послуг Університету "Львівський Ставропігіон" у формі товариства з обмеженою відповідальністю (м. Львів).

Досьє на Івана Вакарчука >>>

Новини сфери освіти>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини