RU

В Україну з РФ хотіли ввезти підручник, в якому славлять Сталіна

21.09.2017, 18:02
В Україну з РФ хотіли ввезти підручник, в якому славлять Сталіна - Фото
Фото: EPA
Державний комітет телебачення і радіомовлення відмовив компанії Етніктрейд у видачі дозволу на ввезення з Росії книги Яна Клима "700 нових усних тем з англійської мови" для школярів, так як в підручнику були розміщені тексти, в яких прославляли диктатора Сталіна. Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

"Експерти звернули увагу на тексти, з яких російське видавництво ТОВ Хіт книга скомпонувати посібник для вивчення англійської мови учнями одинадцятих класів середніх шкіл, ліцеїв і гімназій. Зокрема, один з текстів присвячений Йосипу Сталіну, прославлянню його диктаторських методів:  "У дуже короткий проміжок часу він зумів зробити з аграрної країни дійсно сильну державу. Ймовірно, це було б неможливо без сильного, але жорсткого характеру, який був у Сталіна, і величезної кількості російських людей, які віддали свої життя на благо країни", - йдеться в повідомленні.

У Держкомтелерадіо відзначили, що в іншому тексті про історію Росії сказано, що "перша руська держава включала в себе Київ, Новгород, Володимир".

"Ми яскравий приклад того, як пропаганда імперських геополітичних доктрин держави-агресора проникає навіть в посібник з вивчення англійської мови", - говорить член експертної ради Держкомтелерадіо Алла Ковтун.

Експертна рада комітету з питань аналізу та оцінки видавничої продукції розцінила книгу такою, яка не дозволена до поширення на території України.

Читайте також: Режим Путіна продовжує вибілювати Сталіна - Ендрю Шир


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини