RU

В Україну вже прибуло 72 тисячі іноземних уболівальників, - МВС

13.06.2012, 12:46
В Україну вже прибуло 72 тисячі  іноземних уболівальників, - МВС - Фото
2efd46e2d675887981d8d7a3f2bebe1a.jpg
В Україну на Євро-2012 на даний момент прибуло більше 72 тисяч іноземних уболівальників. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Захарченко зазначив, що в Києві станом на 13 червня налічується 2200 тисячі організованих уболівальників, у Харкові - понад 4 тисячі, в Донецьку - 1700, у Львові - 2200 осіб. Уточнюючи на прохання журналістів, Захарченко підкреслив, що крім уболівальників, які приїхали організовано, кількість яких він перерахував по містах, в Україну прибула велика кількість вболівальників самостійно.

"Найбільша кількість вболівальників була в київській фан-зоні (в день матчу Україна-Швеція, - ред.) - приблизно 50 тисяч", - зазначив він.

Захарченко також повідомив, що в цей час громадський порядок охороняли понад тисячу співробітників міліції і військовослужбовців внутрішніх військ. Він також повідомив, що в середньому охорону громадського порядку в день проведення матчу забезпечують близько 3,5 тисячі співробітників міліції. "Їхня кількість коригується залежно від оперативної обстановки", - додав міністр.

Він також повідомив, що марш 5 тисяч  шведських вболівальників в день матчу супроводжувало понад 800 співробітників міліції. "Порушень громадського порядку не допущено", - зазначив він.

Досьє на Віталія Захарченка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини