В Україну вперше прилетіли рідкісні рожеві фламінго

18.09.2017, 13:22
В Україну вперше прилетіли рідкісні рожеві фламінго - Фото
Фото: EPA

За словами орнітологів, це винятковий випадок, адже ареал проживання рожевих фламінго - Африка, Південна Америка і Південно-Східна Азія

На території Азово-Сиваського національного природного парку в Херсонській області, помітили цілу зграю рідкісних рожевих фламінго. Близько 20 екзотичних птахів прогулювалися біля озера Чурюк, повідомляє видання Експрес.

За словами орнітологів, що це винятковий випадок, адже ареал проживання рожевих фламінго - Африка, Південна Америка і Південно-Східна Азія. В Україні такі пернаті є тільки в зоопарках.

"Триває період інтенсивної міграції птахів. А птиці, особливо великих розмірів, дуже залежні від кліматичних умов, повітряних потоків. Ймовірно, зграю занесло до нас вітром. Таке досить часто буває, особливо восени, коли в Україні виявляються невластиві види птахів. Не думаю, що фламінго затримаються у нас надовго. Ймовірно, підгодуються й продовжать міграцію", - розповів глава Західноукраїнського орнітологічного товариства Андрій Бокотей.

Втім, він сказав, що саме рожеві фламінго на території України були помічені вперше. У 80-х роках поблизу Львова виявили тільки одну птицю цього виду.

Рожевої фламінго - рідкісний птах, він занесений до Міжнародної Червоної книги як вразливий вид.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами